Technologia

Rozwiązanie dobrane do klienta

Profesjonalne maszyny czyszczące

Chemia najwyższej jakości

Tylko sprawdzone metody czyszczenia​

Technologia

Poznaj nasze maszyny czyszczące

By każdy nasz Klient mógł cieszyć się świeżością i intensywnymi kolorami Swych wykładzin oraz dywanów niezbędna jest regularna pielęgnacja i impregnacja. Nasza firma dysponuje najwyższej jakości, profesjonalnym sprzętem i środkami chemicznymi renomowanych marek takich jak: Santoema, Prochem,Kercher, Ghibli Tersus.

maszyny czyszczące
Technologia

Zdolności

Pracownicy naszej firmy to osoby posiadające pełne przeszkolenie oraz doświadczenie niezbędne w wykonywanym zawodzie. Ponadto nieprzerwanie podnosimy naszą wiedzę w zakresie pielęgnacji i czyszczenia wykładzin, dywanów oraz tapicerek, by rezultaty naszej pracy spełniały oczekiwania naszych Klientów/nawet najbardziej wymagających Klientów.

Pranie Ekstrakcyjne

Czyszczenie za pomocą urządzenia natryskowo-ssącego. Polega na rozpuszczeniu brudu za pomocą środka chemicznego zwanego prespray a następnie wypłukaniu i odessaniu go za pomocą innego środka chemicznego. Metodą tą możemy czyścić wykładziny dywanowe, dywany, tapicerki samochodowe, meble tapicerowane, materace.

pranie dywanow wroclaw

Szamponowanie

Rozpuszczenie brudu polega na nałożeniu środka czyszczącego (szamponu) przy pomocy maszyny jedno¬tarczowej wyposażonej w miękką szczotkę. Szampon podawany jest przez użytkownika, jednocześnie obracająca się z prędkością maks. 180 obr./min szczotka wciera szampon w dywan. Wcieranie powoduje spienianie szamponu. Po skutecznym rozpuszczeniu brudu następuje jego usunięcie poprzez odessanie skrystalizowanego środka wraz z zanieczyszczeniami.

pranie tapicerki meblowej

Kapsułkowanie

Do kapsułkowania wykorzystuje się specjalne środki chemiczne, które nie pozostawiają osadu, łatwo odparowują, a na etapie wysychania następuje zamknięcie brudu w „kapsułkach” powstałych z krystalizacji cząsteczek chemii – stąd nazwa metody. W zależności od rodzaju wykładziny, źródła i intensywności zabrudzeń zalecane jest wykonywanie kapsułkowania od jednego do kilku razy w kwartale.