Pranie - Czyszczenie - Mebli - Tapicerki Meblowej - Wrocław

Referencje - 100% profesjonalizmu

Nasi stali klienci chwalą sobie profesjonalizm w wykonanych usługach oraz terminy i dyspozycyjność. To my tu jesteśmy dla Ciebie.

Darmowa wycena

Wysłanie zapytania o wycenę lub kontakt telefoniczny nic nie kosztuje. Prześlij nam zdjęcie kanapy, krzesła, narożnika który chcesz wyprać a wycenimy usługę do 15 min od wysłania zapytania.

Sprawdzona Cena

Nasze ceny są konkurencyjne na rynku, a wszystko po to abyś cieszył się czystością w swoim domu. Dla stałych klientów mamy specjalne rabaty.

Wolne Terminy

W przeciwieństwie do innych firm, postaramy się się dostosować pod twoją dyspozycyjność. Skontaktuj się z nami i umów na zlecenie.

Partnerzy

Sprawdzeni partnerzy

Korzystamy ze sprzętu tylko sprawdzonych firm, którzy są naszymi wieloletnimi partnerami.

prochem-logo
karcher-logo
numatic-logo
santoemma-logo
Galeria

Pranie tapicerki

0 +

Wykonanych usług

0 +

ZAdowolonych klientów

0 %

Zadowolonych klientów

0 +

Zespół

Pranie tapicerki

Pranie Tapicerki Meblowej Wrocław

Zapytaj się o wycenę

Meble w naszym domu – to miejsca w którym i na których kładziemy najpotrzebniejsze rzeczy. Przy dobrze mebli zwracamy uwagę nie tylko na efektywność, ale i efektowność. Oczywiście ważne jest, by nasze meble pozwalały nam pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy tak, by mieć do nich bezpośredni dostęp. Pamiętajmy jednak, że meble to także wizytówka naszego domu. Jak każdy materiał jednak po jakimś czasie może ulec zniszczeniu, czy zużyciu. Ponadto należy zwrócić uwagę, by nasze meble nie stały się skupiskiem bakterii, roztoczy, czy innego typu alergenów. W związku z tym meble co jakiś czas należy porządnie wyczyścić. Tu jednak warto skorzystać z pomocy specjalistów. Doskonałym kierunkiem jest w tym przypadku Wrocław.

Przed omówieniem procesu czyszczenia tapicerki meblowej krok po kroku powiemy nieco więcej o samych firmach we Wrocławiu i o tym dlaczego warto z nich skorzystać. Firmy te to przede wszystkim młody i profesjonalny zespół, który wykfalifikowany jest w dziedzinie czyszczenia tapicerki meblowej. Ponadto firma pracuje przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów i technologii. Detergenty bezpieczne są nie tylko dla samych materiałów, ale i środowiska. Ponadto świadczą swoje usługi zarówno dla dużych firm, jak i mniejszych przedsiębiorstw, oraz indywidualnych klientów. Cena w tym przypadku również nie jest problemem. Po pierwsze na stronie znajduje się przejrzysty cennik, a po drugie koszt usługi może być dostosowany pod indywidualne zamówienie klienta. Firmy we Wrocławiu cieszą się ogromnym zaufaniem głównie ze względu na swoją uczciwość i brak dodatkowych, czy ukrytych kosztów. A skoro o uczciwości mowa to cena usług może ulec zmianie w przypadku jeśli są plany trudne do usunięcia, jednak w takiej sytuacji klient zostaje poinformowany o tym jeszcze przed rozpoczęciem usługi.

Zanim potencjalny klient skorzysta z usługi jednej z firm we Wrocławiu, dobrze, by zapoznał się z tym jak dokładnie wygląda czyszczenie tapicerki. W tym wypadku mamy do czynienia z 5 etapami.

  1. Dokładne odkurzenie powierzchni – w ten sposób pozbywamy się wszelkiego rodzaju zabrudzeń, często gromadzących się w zakamarkach mebli. Tym samym można przejść do kolejnych etapów czyszczenia.
  2. Próba materiału – rozpoznaje się nie tylko rodzaj włókna, ale i stabilność kolorów. Na tej podstawie dobierane są środki czyszczące, ich stężenie, a także temperatura roztworu.
  3. Odplamianie – guma do żucia, innego typu resztki jedzenia, wosk, czy plastelina – to plamy, które są wyjątkowo trudne do usunięcia, przed głównym czyszczeniem należy się więc skupić na tego typu zabrudzeniach.
  4. Nałożenie enzymatycznego pre-sprayu – nie tylko dokładnie rozpuszcza brud, ale i dodatkowo rozczesuje i podnosi runo. Dzieje się tak również dzięki wzmocnionemu działaniu szorowarki walcowej. Sam pre-spray rozprowadzany jest przy użyciu ściereczki z mikrofibry. Tym samym klient ma pewność, że jego materiał nie zostanie starty.
  5. Pranie właściwe – główne pranie tapicerki meblowej odbywa się za pomocą ekstraktora (urządzenie natryskowo – ssące). Z włókna dogłębnie wypłukuje się rozpuszczony brud. Metoda ta również usuwa ewentualne pozostałości jak np. niepożądane środki chemiczne. Pranie odbywa się w temperaturze 60 stopni.

Pod względem ceny świadczonej usługi bierze się pod uwagę wielkość zamówienia. Pod pojęciem czyszczenie tapicerki meblowej Wrocław mamy bowiem pranie kanap, sof, narożników, foteli biurowych, foteli domowych, krzesełek, puf, czy czyszczenie i konserwacje tapicerki skórzanej. Ponadto bierze się również pod uwagę czyszczenie materaca, koszt takiej usługi w tym przypadku także uzależniony jest od jego wielkości. W przypadku kompleksowych zleceń firmy we Wrocławiu oferują najszybszą realizacje, a także dodatkowe podsuszanie dmuchawą.  A skoro o schnięciu mowa to dzięki zastosowaniu wyżej wspomnianych nowoczesnych technologii czas schnięcia redukuje się do minimum.

Nie czekaj skontaktuj się z nami

Pracujemy w godzinach:

  • poniedziałek – sobota 8 – 20
  • niedziele po wcześniejszym ustaleniu terminu zlecenia

Napisz do nas

Zadzwoń