Pranie tapicerki samochodowej Wrocław

Samochód – wszyscy wiemy jak jest nam potrzebny od strony praktycznej. Nie mniej jednak należy zadbać również o jego estetykę, zwłaszcza jeśli podróżują dzieci. Tu mamy na myśli przede wszystkim czyste siedzenia. Materiały samochodowe jak każde inne przyciągają kurz, ponadto często charakteryzują się „zakamarkami” w których bardzo często gromadzą się np. resztki jedzenia. Siedzenia w samochodzie charakteryzują się również tym, że ich czyszczenie wygląda inaczej, niż np. mebli w domu. Tu istotny jest zarówno sam proces prania, jak i dobór detergentów. Często warto więc nie prać tapicerki samochodowej na własną rękę, a skorzystać z firm. Ogromnym zaufaniem cieszą się te we Wrocławiu.

 

 

Pranie tapicerki samochodowej – Wrocław

 

Zanim przejdziemy do szczegółowego omawiania usługi, krótko o tym co oferują firmy we Wrocławiu. Przede wszystkim pracuje tam młody, lecz wykwalifikowany zespół w dziedzinie prania tapicerki samochodowej. Jeśli chodzi o czyszczenie to wykorzystywane są profesjonalny sprzęt, oraz całkowicie bezpieczne i biodegradowalne środki. Firmy te świadczą swoje usługi zarówno dla korporacji, jak i indywidualnych klientów. Cena? Ta może być dostosowana pod indywidualne zamówienie klienta, jak i również na stronach znajduje się przejrzysty cennik. Firmy te są uczciwe i nie ukrywają żadnych „dodatkowych” kosztów, to też dlatego cieszą się nienaganną opinią zarówno wśród firm, jak i klientów indywidualnych.

 

10 lat doświadczenia ma rynku. Darmowy dojazd w obrębie Wrocławia i okolic oraz darmowa wycena.

Nasze pranie

 

Czyszczenie tapicerki samochodowej – szczegółowe etapy

 

Czyszczenie tapicerki samochodowej w firmach we Wrocławiu składa się tak naprawdę z 5 podstawowych kroków.

  1. Dokładne odkurzanie powierzchni – czyli czyszczenie siedzenia za pomocą odkurzacza. W ten sposób pozbywasz się zalegających zanieczyszczeń, oraz bakterii. Co ważne zabrudzenia, które nie są rozpuszczalne w wodzie mogą stanowić aż 80% wszystkich zabrudzeń.
  2. Próba materiału – rozpoznaje się rodzaj włókna, a na tej podstawie dobierany jest odpowiedni typ detergentów.
  3. Odplamianie – czyli usuwanie najtrudniejszych do wyczyszczenia zabrudzeń. Wśród nich zalicza się m.in. gumę do żucia, wosk, plastelinę, czy zaschnięte resztki jedzenia.
  4. Nałożenie enzymatycznego pre- sprayu – dzięki wzmocnionemu działaniu szorowarki walcowej mamy zagwarantowane dokładne rozpuszczanie się brudu – nawet w najgłębszych warstwach. Ponadto urządzenie to rozczesuje i podnosi runo. Jeśli chodzi o tapicerkę samochodową to pre – spray rozprowadzany jest przy użyciu delikatnych ścierek z mikrofibry. Tym samym tapicerka samochodowa nie jest narażona na ścieranie np. poprzez gąbkę.
  5. Pranie właściwe – jest to dogłębne wypłukanie rozpuszczonego brudu za pomocą urządzenia natryskowo – ssącego (ekstraktora) rozpuszczonego na tapicerce brudu. To urządzenie doskonale usuwa również inne pozostałości – w tym niepożądane środki chemiczne. Samo pranie przeprowadzanie jest w temperaturze ok. 60 stopni.

Pranie, które oferują firmy we Wrocławiu usuwają wszelkiego rodzaju roztocza z tapicerki, a do tego jest bezpieczne nie tylko dla materiałów, ale i dla środowiska. Kolejna, ważna kwestia to czas schnięcia materiału. Dzięki wyżej wspomnianej zaawansowanej technologii czas ten redukuje się do minimum.

 

Co jeszcze warto wiedzieć?

 

Firmy we Wrocławiu świadczą swoją usługi przede wszystkim na miejscu, jednak jest możliwość dojazdu do klienta. A jak wygląda cena poszczególnych usług? Ta dostosowywana jest głównie do ilości czyszczonego materiału. Pranie tapicerki to może czyszczenie foteli pasażera, foteli kierowcy czy, kanap. Można jednak zamówić bardziej kompleksowe usługi, które obejmują również czyszczenie: podłogi, boków, podsufitka, ozonowanie wnętrza, czy czyszczenie klimatyzacji. Wśród usług dodatkowych mamy również: czyszczenie i konserwacje tapicerki skórzanej, a także dodatkową impregnacje tapicerki poprzez nałożenie nanopowłoki. Cena usługi dobierana jest również pod względem wielkości samochodu (osobówka, tir). Bierze się również pod uwagę trudne do usunięcia zabrudzenia, jednak o ewentualnym podwyższeniu ceny klient zawsze informowany jest przed rozpoczęciem usługi.

naszepranie logo

Kontakt z klientem

Stefan Bocheński

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń lub napisz wiadomość.

Zamów pranie tapicerki

Napisz maila lub zadzwoń aby skorzystać z naszych usług sprzątania i prania.